La Boheme

150

Vynų korta

17a.

Istorinis pastatas

4

Unikalios erdvės

14

Metų patirtis

“Viduržemio regiono virtuvė turi neišsemiamą receptų galybę, tad ir 13tus metus dirbdamas La Boheme nuolat sugalvoju kažko naujo, kuo pradžiuginti svečius”

Edgar Vitkovskij
Šefas

Atsiliepimai

Švęsti 27-tą gimtadienį restorane La Bohome restorane buvo pats geriausias sprendimas. Norėjome jaukios, stilingos ir skanios šventės. Viskas pavyko tobulai. Didžiausia pagarba ir dėkingumas organizatorei Gidonei, kuri labai tiksliai ir aiškiai komunikuoja ir operatyviai atsako į visus klausimus. Labai dėkingi aptarnaujančiam personalui, visi labai paslaugūs ir mandagūs bei savo srities profesionalai. Ačiū už puikų vakarą, skanų maistą ir nepamirštamas emocijas.

Viktorija Stasiukynaitė

Labai džiaugiamės pasirinkę jus. Esame labai sužavėti puikiu aptarnavimu, visiems svečiams paliko įspūdį skoninga ir jauki aplinka bei tikrai skanus, gurmaniškas maistas..

Laimutė M.

Atsiliepimai tik geriausi. Maistas, gėrimai ir aptarnavimas aukštumoje. Turiu nemažai patirties bendraujant ir užsakant renginius su įvairiais maisto tiekėjai, tad drąsiai galiu sakyti, kad už komunikaciją ir lankstumą deliojant meniu - 10 balų! Tikrai grįšiu ir tikrai rekomenduosiu restoraną kitiems..

Rūta

La boheme mes mylime jau seniai ir džiaugiuosi, kad tarp visų, į kuriuos kreipėmės, restoranų beprotiškų pasiūlymų sugalvojau kreiptis į Jus. Iš pradžių net negalėjome patikėti, kad viskas atitinka mūsų norus - mūsų norimą šventės formatą, siūlomus pagrindinius patiekalus, siūlomas kainas, jokių "išpirkimo" sumų, jokių nuomos kainų. Viskas buvo tobula tiek bendravimo ir derinimo eigoje, tiek šventės dieną. Aptarnaujantis personalas irgi buvo be galo malonus, taktiškas, paslaugus, paprastas, visi galėjo jaustis kaip namuose. Na pas Jus restorane TA nuotaika, ta jaukumo ir namų šiluma visada egzistuoja. Maistas taip pat 11 balų. Rašau Jums laišką ir šypsausi. Labai gera prisiminti šventę, prie kurios sklandumo ir sėkmės prisidėjote. AČIŪ visam personalui. Nenustokite kurti jaukumo ir padovanokite klientams dar daug gražių akimirkų!.

Augustė Jucienė

Noriu padėkoti už jaukų vakarą pas Jus.  Esu labai patenkinta  svečius atsivedusi į tokią puikią vietą- pradedant sutikimu tik įžengus pro duris iki pat paskutinės minutės. Užkandžiai, pagrindiniai patiekalai- visi labai gyrė. Aptarnaujanti mergina- labai paslaugi ir tokio aptarnavimo ir bendravimo norėtųsi visuose restoranuose. Labai džiaugiamės pasirinkę Jus 😊.

Vaida Skrebytė

Pirmiausiai norime padėkoti už Jūsų dėmesį vakarienės organizavimo etape: bendravimas buvo konkretus ir sklandus, laiku gaudavome atsakymus į mums rūpimus klausimus, apsispręsti padėdavo jūsų patirtimi paremtos rekomendacijos. Taip pat norime padėkoti šeštadienį dirbusiai organizatorei (deja pamiršome vardą). Buvome maloniai nustebinti galimybę pasilikti dekorą, gėles ir maisto likučius atsiimti kitą dieną. Visos vakarienės metu džiaugiamės maisto kokybę ir restorano atmosfera. Svečiai, kurie anksčiau nesilankė Jūsų restorane, buvo maloniai nustebinti užkandžių įvairove ir subtilumu.

Darja Rojaka

Noriu širdingai padėkoti už nepriekaištingai įgyvendintus visus mūsų specifinius pageidavimus dėl maisto meniu. Taip pat padėka dirbusiam personalui, kad puikiai rūpinosi mūsų kompanija. Mano vyras, kurio gimtadienį minėjome, dar šiandien pakylėtos nuotaikos, dėl ko didele dalimi "kaltas" ir jūsų restoranas 😉 Ir erdvė labai patiko, nors šiek tiek jaudinausi, kad mūsų kompanija "pasimes" didelėje salėje, tačiau buvo tikrai jauku, o ir mažiesiems dalyviams buvo pakankamai vietos. Be jokių abejonių rekomenduosiu La Boheme visiems, kas tik užsimins, kad ieško išskirtinės vietos, tiekiančios super skanų maistą ir išskirtinį aptarnavimą.

Jovita Lekešienė

Jau ne pirmą kartą švenčiu asmenines šventes Jūsų vyninėje ir dar nė karto neteko nusivilti. Vakaras praėjo ramiai, šiltai. Man viskas tiko ir patiko. Aptarnavimas buvo labai geras, mus aptarnavęs vaikinukas buvo paslaugus, mandagus ir kartais maloniai stebinantis. Maistas: Jūsų marinuotos alyvuogės - topas numeris vienas.

Jurgita Paulauskienė